wtorek, 17 września 2013

Dzisiaj śnił mi się piękny sen

  Dzisiaj śnił mi się bardzo piękny sen. 

  Na początku dziadek zapytał mi się: Szukałaś już prezentu od Zajączka? Pamiętam, że miał bardzo wyraziste wąsy. 
  Później znalazłam się w ogródku drugich dziadków i szukałam czekoladowych jajek z dwoma innymi osobami (chyba moimi koleżankami z Gotowania w szkole). Dziwiło mnie to (i ciągle dziwi) dlaczego w Wielkanoc (?) na ziemi był pół-metrowy śnieg i ciągle byłam w stanie biegać. Znalazłam jajko pierwsza (instynktownie) i zaczęłam je jeść (instynktownie). Jajko nie miało żadnej folii, ani nic w tym stylu, w środku dokopałam się do śniegu, który był w środku. 
  Nagle pojawił się jakiś chłopak i powiedział, że kiedy niebo będzie niebieskie Ziemia spadnie i umrzemy. Spojrzałam na niebo i zobaczyłam chmurę, czarną jak węgiel i tylko kawałek niebieskiego nieba. Powiedziałam: Skoro mamy tylko godzinę życia lepiej zacznijmy tańczyć.
   Pojawiliśmy się na strychu u moich dziadków, który jest ładnie wyremontowany z drewnianą podłogą. Muzyka w tle, widzę parę ludzi ze szkoły. Później tańczę z kimś i poruszamy się tak szybko, że odbijam się od podłogi i lecę. Dosłownie wiruję na środku strychu.
  Nagle pojawiam się na balkonie, patrzę na niebo i jest już całe niebieskie z malutkimi chmurkami. Śnieg jest już prawie stopiony.
  Później budzi mnie wibrowanie komórki i plakietka: 6:15 Wstawaj!  

  To chyba najpiękniejszy sen, który kiedykolwiek miałam. Zwykle mam nudne sny, wręcz bezsensowne. Dzisiejszy sen przekonał mnie, że sny rzeczywiście są takie krótkie, wszystko działo się tak szybko. 

  W śnie nie panikowałam, po prostu cieszyłam się ostatnią godziną.

  A Wielkanoc i śnieg? To po prostu wynik mojej dziwnej wyobraźni

♥♥♥

Julka w Wielkim Świecie teraz na facebooku! Zapraszam do 'lajknięcia'! Zaraz załatwię sobie taki czadowski widget. 

Julka

17 komentarzy:

 1. Całkiem ciekawy sen, ja swoich nie pamiętam. Może to i lepiej, pewnie coś głupiego mi się śni. ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. jeju, to masz zdecydowanie ciekawsze sny ode mnie!
  ja miałam sen o nie-wiem-czym, ale pierwsza myśl po przebudzeniu to "nigdy nie uciekaliśmy przed słoniem" - i nie mam pojęcia, o co chodziło :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale masz przyjemne sny ;) Chciałabym takie, gdyż zwykle mam psychiczne, ostatnio np. gonię za innymi ludźmi z siekierą

  OdpowiedzUsuń
 4. No te sny czasem robią strasznie dziwne. Raz szłam z klasą moją drogą, potem nauczycielka zauważyła na drodze puszkę i piwa i zaczęła węszyć kto kiedy gdzie wypił to piwo. Potem chodziliśmy i jakoś tak trochę bardzo dziwnie. Zaczęliśmy mierzyć krawężniki paczką zapałek (opakowanie). I nie wiem jakim cudem chowaliśmy się za 50 cm krawężnikami, a pani nas nie zauważyła. Co było w tym śnie sensem całkowicie nie wiem. Był ogromnie dziwny. hahaa :)
  http://blogodm1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy sen, ja o swoich rzadko opowiadam,bo są strasznie poryte i zakręcone ;dd

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy sen, ja o swoich rzadko opowiadam bo są bardzo poryte i zakręcone :DD

  OdpowiedzUsuń
 7. a ja zupełnie nie pamiętam swoich snów:(. no chyba, ze czasem cos strasznego mi sie śni i wtedy nawet płaczę, ale potem i tak nie pamiętam dlaczego płakałam. a tój sen to jednak straszny, koniec swiata........ ? pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja zupełnie nie pamiętam swoich snów:(. no chyba, ze czasem cos strasznego mi sie śni i wtedy nawet płaczę, ale potem i tak nie pamiętam dlaczego płakałam. a tój sen to jednak straszny, koniec swiata........ ? pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 9. niesamowity ♥ sprawdzałaś w senniku znaczenie?
  http://reviews-of-cosmetics.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. wow, ale magiczny sen! super :) mi sie ostatnio snia same glupkowate historyjki, wolalabym przezyc cos takiego jak Ty!

  OdpowiedzUsuń
 11. ja ostatnio mam nawał snów! i od dziwo nie są one jakieś głupkowate ;D

  OdpowiedzUsuń
 12. To fajnie, że w obliczu takiego zagrożenia umiałabyś się cieszyć ostatnią godziną :) WIększość ludzi pewnie zaczełaby panikowac...

  OdpowiedzUsuń
 13. Niesamowity *.* Ja ostatnio śnie tylko o mojej szkole muzycznej... :D

  Świetny blog, będę wpadać częściej :)

  I oczywiście zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło, jeśli szczerze skomentujesz moją twórczość :) -- > http://rymowanemysli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. http://karina-beers.blogspot.com/ polajkujesz po komentujesz po lajkujesz plis

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz skomentować ten post, zachęcam do przeczytania go. Nie toleruje spamu, ani komentarzy w stylu: Ale jesteś śmieszna hihihiih. (itp.) Nie bawię się w obserwowanie za obserwowanie.

Dziękuję serdecznie za Twój komentarz ♥