piątek, 29 czerwca 2012

Podziękowania i dobre wieści :)

Cześć ;P Jak tam zakończenie roku? Ja niestety dzisiaj miałam normalny dzień w szkole, a zakończenie jest dopiero za dwa tygodnie i w Anglii nie ma takiego uroczystego zakończenia ani świadectw ;>. 

Chciałaby Wam podziękować za ponad 1500 wejść (dokładnie 1563), 17 obserwatorów i 163 komentarzy. Aby Wam jeszcze raz podziękować, narysowałam obrazek ;) hhehehe


A dobre wieści? Hmmm, tata dopiero powiedział mi, że znalazł tanie bilety samolotowe do Polski na wakacje. Na razie jeszcze ich nie kupił, ponieważ mówi, że muszę się dobrze zachowywać itp. Co to oznacza? Hmmm, po pierwsze, urodziny spędzone w Polsce, świetnie spędzony czas z moją kuzynką Wiktorią, opalanie się, polska wakacyjna pogoda (nie taka jak w Anglii -.-), a najważniejsze jest to, że nie będę w domu, gdy mój kuzyn przyjedzie z Polski (razem z bratem ciągle mnie wkurzają i podbijają bębenek XD).  

Jutro na pewno napiszę posta, bo jest zakończenie w mojej polskiej sobotniej szkole. Oczekujcie mnóstwo zdjęć ;) 


Życzę szalonych wakacji!
Julietta :*

2 komentarze:

  1. życzę udanych wakacji w Polsce :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Udanych wakacji życzę ! :D
    Czekam na kolejnego posta ;)
    + obserwuje :)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz skomentować ten post, zachęcam do przeczytania go. Nie toleruje spamu, ani komentarzy w stylu: Ale jesteś śmieszna hihihiih. (itp.) Nie bawię się w obserwowanie za obserwowanie.

Dziękuję serdecznie za Twój komentarz ♥