piątek, 5 października 2012

Troszeczkę chora ;/
 Szkoła mnie totalnie dobija ;< Projekty, prezentacje, prace domowe- jak ja kocham słowa zaczynające się na 'p' związane ze szkołą.


561934_476358149052576_1454705417_n_large

 Kompletnie nie rozumiem. W angielskich szkołach 'frequency' (czyli frekwencja) chodzenia do szkoły jest strasznie ważna. Jeśli jesteś chora praktycznie musisz chodzić do szkoły, to nic, przecież zawsze możesz się czegoś nauczyć (!!!), a o wagarach to nawet nie wspomnę. W przypadku, kiedy Twój rodzic zadzwoni do szkoły, w celu powiedzenia, że nie możesz iść do szkoły, bo praktycznie umierasz, zostają przesłuchiwani pytaniami: Byliście z nią u lekarza? Czy nie może sobie odpocząć i wrócić w południe? 

Tumblr_ma9cdi2ghu1r0pyo8o1_500_large


Wczoraj specjalnie wkurzałam matematyczkę i kaszlałam na jej lekcji, żeby wysłała mnie do domu. Muszę przyznać, że udało mi się. Była taka wnerwiona, że podała mi pracę domową 'bo przecież będzie ci się nudzić w domu bez matematyki' i wysłała mnie do recepcji. Oczywiście w recepcji, czekały na mnie kolejne pytania: Jesteś pewna, że nie chcesz zostać na lunch? Jakie lekcje omijasz?, ale w końcu tata mnie odebrał.
 375842_3163209698417_1092351993_n_large Dzisiaj na szczęście zostałam w domu. Mama nagrała się na automatycznej sekretarce zanim szkoła się zaczęła. Rodzice pojechali do Lizbony, na rocznicę ślubu, więc mam spokój od brata do szesnastej. Teraz czas na wszystkie odcinki Konia Rafała, jedzenie polskiej czekolady Wedla, no i kompletny, święty chillout. <troszeczkę przesadziłam z tą chorobą, wcale nie czuję się tak źle XDXD>. 

Pozdrawiam i nie chorujcie, albo chorujcie tak, żeby wasi rodzice poszli do pracy, a Was zostawili samych w domu. ♥

Julietta x 

3 komentarze:

 1. No , ja też mam doś szkoły , ale no cóż , życie :)
  Pozdrawiam i zapraszam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam podobnie! nie mam na nic czasu, jeszcze ta szkoła mnie dobija. ciągle trzeba się z czegoś uczyć, już nie daje rady normalnie, nie mam siły, szkoda gadać... :C

  OdpowiedzUsuń
 3. Brak czasu towarzyszy nie tylko Tobie. :)


  XOXO, elverka.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz skomentować ten post, zachęcam do przeczytania go. Nie toleruje spamu, ani komentarzy w stylu: Ale jesteś śmieszna hihihiih. (itp.) Nie bawię się w obserwowanie za obserwowanie.

Dziękuję serdecznie za Twój komentarz ♥