środa, 4 września 2013

Kocham Cię szkoło, naprawdę Cię kocham.

  Ostatnio byłam całkowicie pochłonięta projektem z plastyki, przez ostatnie cztery dni i pracowałam od rana do wieczora. 
   
  Dzisiaj przeżyłam swój pierwszy dzień szkoły jako uczennica dziesiątej klasy. Nie czuję, że jestem aż taka stara. Ludzie się w ogóle nie pozmieniali, budynek szkolny zresztą też. 

Tragedia. Nuda. Porażka. 

  Za długo rozmawiałam z koleżankami więc spóźniłam się na pierwsze 20 minut z klasą i wychowawcą (ang. Form Period), wszyscy oczywiście zajęli już swoje miejsca i musiałam usiąść koło dziewczyny, którą dosłownie nie cierpię. Dostaliśmy szyfr do szafek (w moim przypadku mam tą samą szafkę i szyfr), plan lekcji, dzienniczek. 


 Pierwszy słupek zajęć trwa 20 minut, pozostałe trwają godzinę. W przypadku dwóch przedmiotów w jednym prostokącie przedmiot na górze jest w pierwszy tydzień, a na dole w drugi.

  Chyba nawet jestem zadowolona z planu. Przedmioty na testy gimnazjalne wybrałam w czerwcu, więc wszystko mi pasuje. Oczywiście wolałabym nie robić fizyki i wf'u (ang. P.E.), ale tych przedmiotów nie mogłam się pozbyć. 

  Najbardziej chyba cieszę się z tego, że będę spędzała tylko dwie 'godziny' wychowawcze z moją klasą (inne przedmioty mam w grupach zmiksowanych ze wszystkich klas), a nie pięć jak rok temu. Nie będę musiała chodzić na apel, ponieważ mam w środę gotowanie. Cudnie! :)


Mamy taką tradycje, że zawsze w pierwszy dzień szkoły robimy zdjęcie. 

-Nie martwcie się nie mam anokreksji, dziwnie stanęłam, przypominam, że zdjęcie było robione 'na szybko!-

  A, i chodzimy teraz do szkoły w marynarkach, dosyć się z tego powodu cieszę. Folder z francuskiego, portfolio i ten syf w pokoju. Jakoś sobie żyje. 

 To zdjęcie mnie rozwala.
Julia Eulalia

4 komentarze:

 1. Znam to siedzenie koło kogoś kogo się nie cierpi. Jakaś masakra. -.-
  Ładne zdjęcie! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mundureeek xdd
  Myślała, że 16 i bierzmowanie, no ale cóż, ja miałam 17, więc się tym martwić nie musiałam.. xdd

  OdpowiedzUsuń
 3. wow w ogóle fajne rzeczy, opowiedz cos więcej o szkole, jak sie uczysz, w jakim języku, itd czy jest fajnie, to ciekawe:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już w 10 klasie? Fajnie plan też bardzo fajny. Och wy macie szafki z szyfrem jak fajnie też bym tak chciała :)
  http://blogodm1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz skomentować ten post, zachęcam do przeczytania go. Nie toleruje spamu, ani komentarzy w stylu: Ale jesteś śmieszna hihihiih. (itp.) Nie bawię się w obserwowanie za obserwowanie.

Dziękuję serdecznie za Twój komentarz ♥